Podmínky užití

Užíváním webu bezpodmínečně souhlasíte s následujícími podmínkami užití

 1. Tyto podmínky se vztahují na všechny čtenáře a uživatele webových stránek SportovníSázka.cz (dále jen “web”). Předtím než začnete web používat, pozorně si prosím tyto podmínky přečtěte. Užíváním webu potvrzujete, že jste se s podmínkami užití seznámili, rozumíte jim, a souhlasíte s nimi. V opačném případě web prosím opusťte.
 2. Provozovatelem webu je společnost Apeople service, s.r.o., dále jen “provozovatel”.
 3. Web a jeho obsah je určen výhradně osobám starším 18 let.
 4. Užíváním webu dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zásadami ochrany osobních údajů GDPR.
 5. Web užíváte pouze na vlastní zodpovědnost. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na webu, nebo na stránkách na které web odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Provozovatel neručí za to, že funkce webu budou vždy dostupné a bezchybné. Jakýkoliv obsah webu může být kdykoliv změněn nebo odstraněn. Provozovatel nenese odpovědnost za žádnou újmu, majetkovou či nemajetkovou, která by mohla vzniknout v souvislosti s užíváním webu, nebo informací či doporučením na webu uvedeným.
 6. Web obsahuje reklamní nabídky našich partnerů. Pokud se rozhodnete některou nabídku využít, budete vždy přesměrování na webové stránky partnera a teprve tam může dojít k uzavření obchodního vztahu mezi vámi a partnerem. Před uzavřením obchodního vztahu si prostudujte obchodní podmínky, které jsou k dispozici na webových stránkách daného partnera. Provozovatel není účastníkem právního vztahu mezi uživatelem a partnerem, ani neodpovídá za obsah webových stránek partnera, nebo jakékoliv jeho závazky.
 7. Některé články na webu obsahují informace o hazardních hrách. Web žádné hazardní hry neprovozuje, neorganizuje ani nezprostředkovává a také nezpracovává žádné platby. Upozorňujeme, že hraní hazardní her je pro osoby mladší 18 let v ČR nezákonné. Jestliže se nacházíte mimo ČR, řiďte se místními zákony. Pokud se rozhodnete účastnit hazardní hry, seznamte se nejdříve se zásadami zodpovědného hraní hazardních her.
 8. Některé články na webu mohou obsahovat informace o investicích a/nebo osobních financích. Tyto informace neslouží jako konkrétní investiční či obchodní doporučení, jejich účelem je pouze usnadnit uživateli orientaci v dané problematice. Autoři těchto článků nejsou finanční poradci ani makléři. Pokud se rozhodnete investovat, mějte na vědomí, že každá investice je riziková a může vést ke ztrátě všech investovaných prostředků. Před samotnou investicí si zjistěte všechny dostupné informace o rizicích daného produktu a nikdy neinvestujte prostředky, o které si nemůžete dovolit přijít.
 9. Veškerý obsah webu může být použit jen pro osobní potřebu uživatele.
 10. Pokud web nabízí uživatelům možnost registrace, je každému uživateli povoleno registrovat si pouze jeden uživatelský účet. Provozovatel má možnost tento účet kdykoliv a bez udání důvodu zrušit, či omezit. Účet je možné zrušit i na žádost uživatele. Pouze registrovaní uživatelé mají možnost komentovat obsah zveřejněný na webu, nebo se účastnit diskuze v diskuzním fóru.
 11. Registrací na webu dáváte provozovateli svolení, aby jako osobní údaje (viz. bod 4 těchto podmínek) zpracovával také vaše uživatelské jméno a email, který jste uvedli při registraci. Dále dáváte provozovateli svolení, aby na tento email zasílal marketingová sdělení. Svolení k zasílání marketingových sdělení můžete kdykoliv odvolat pomocí k tomu určenému odkazu, který je součástí každého takového sdělení, nebo zasláním žádosti o ukončení zasílání marketingových sdělení provozovateli.
 12. Příspěvky uživatelů webu nesmí porušovat zákon, nesmí být proti dobrým mravům, nesmí obsahovat reklamu a nesmí odkazovat na jakékoliv služby či produkty, komerční či nekomerční, které by mohly konkurovat provozovateli webu nebo jeho partnerům.
 13. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah komentářů a příspěvků vložených na web uživateli webu. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto komentáře a příspěvky kdykoliv a bez udání důvodu upravit či smazat a to obzvláště v případech, kdy má podezření, že příspěvek porušuje zákon, dobré mravy, tyto podmínky, nebo obsahuje reklamu či odkaz na konkurenci.
 14. Je zakázáno pomocí webu nabízet či přijímat směnu nebo prodej jakéhokoliv zboží nebo služeb, nabízet či žádat o investice, nabízet či žádat půjčky nebo dary, nabízet či žádat směnu měn nebo převody finančních prostředků v jakékoliv formě. Dále je zakázáno nabízet či žádat společnou účast na hazardní hře formou sdílení nákladů na hru.
 15. Provozovatel může některým uživatelům umožnit přístup k rozšířené verzi webu, která obsahuje materiály a informace nedostupné v běžné verzi webu. Tento rozšířený přístup uděluje provozovatel dle vlastního uvážení a není na něj žádný zákonný nárok. Provozovatel může rozšířený přístup uživateli kdykoliv a bez předchozího upozornění odebrat. Na rozšířenou verzi webu se vztahují všechny body těchto podmínek.
 16. Podmínky užívání tohoto webu se mohou kdykoliv změnit. Aktuální znění podmínek naleznete vždy pouze a jen zde.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás